Дошка безкоштовних оголошень VSEM
Дати оголошення
Новини

Торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами повинна здійснюватися відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробамиІнформативно: У 2016 році співробітниками податкової міліції в ході документування фактів незаконної торгівлі підакцизними товарами через Інтернет з незаконного обігу вилучено 31 тис. літрів спирту та 44 тис. літрів алкогольних напоїв на загальну суму 12,7 млн. гривень. За виявленими фактами розпочато 7 адміністративних протоколів та 30 кримінальних проваджень.


Детальніше

Підняти оголошення безкоштовно!Підняти оголошення безкоштовно! Для цього необхідно зайти в свій кабінет, вибрати потрібне оголошення і натиснувати "Підняти оголошення". Готово!  Вдалих продажів усім!Детальніше

Поділися з друзями в Facebook, Vkontakte, Одноклассниках, Twitter, G+!

Знайшли те, що може бути цікаве вашим знайомим? Розкажіть про це в мережі!

Детальніше

Збільшуємо перегляди своїх оголошень!

Для просування своїх оголошень використовуйте спеціальні сервіси: "Підняти вгору" -  безкоштовно, "Виділити" - 10грн, "TOP-оголошення"- від 15грн/15діб, "VIP-оголошення" - від 30грн/30діб. Оплата можлива СМС, кредитною картою Visa/mastercard, Webmoney, Liqpay, Пріват24.

Детальніше

Активуйте свої оголошення!Шановні відвідувачі порталу VSEM.ua! Звертаємо вашу увагу на необхідність активації ваших оголошень після розміщення!Детальніше


Збільшуємо перегляди своїх оголошень!

Для просування своїх оголошень використовуйте спеціальні сервіси: "Підняти вгору" -  безкоштовно, "Виділити" - 10грн, "TOP-оголошення" - 15грн/15діб, 30грн/30діб, "VIP-оголошення" - 30грн/15діб та 50грн/30діб. Оплата можлива СМС, кредитною картою Visa/mastercard, Webmoney, Liqpay, Пріват24. Всі ці налаштування знаходяться у Вашому кабінеті. Детально про платні послуги на сторінці Послуги.


Якщо ви бажаєте одне і те ж своє оголошення одночасне зробити VIP і TOP, то необхідно подати два однакові оголошення. Потім для кожного вибрати потрібну послугу.  Наприклад: Хочу щоб моє оголошення «Продам слона» було на Головній сторінці VIP-оголошенням і TOP-оголошенням на сторінці в рубриці Тварини. Для цього подаю оголошення двічі. Заходжу в свій кабінет і для одного оголошення вибираю послугу VIP, а для іншого TOP.


Детальніше про платні послуги


Підняти вгору (безкоштовно) - ваше оголошення буде переміщено на початок списку оголошень і придбає статус нового. Переваги: придбання статусу нового оголошення значно полегшить пошук вашого товару потенційному покупцеві. За статистикою найбільші відгуки отримують саме нові оголошення.


Виділити оголошення (10грн) - ваше оголошення буде виділено кольором, а також пересунеться на початок списку, що надасть йому статус нового. Переваги: Виділення кольором - це помітна візуальна перевага в порівнянні з іншими оголошеннями. За статистикою, перегляд виділених оголошень в 4-6 разів більше інших, що істотно підвищує відгуки на ваше оголошення.


Топ-оголошення (15грн/15діб, 30грн/30діб) ваше оголошення переміститься в початок списку на сторінці вибраної вами категорії, але під VIP-оголошенням, якщо таке є на сторінці. Переваги: розташування на найпомітнішому місці сторінки, згідно із статистикою, збільшує перегляди оголошення в 10-20 разів.


VIP-оголошення (30грн/15діб, 50грн/30діб) виводяться на Головній сторінці порталу. Таке оголошення завжди знаходиться в самому верху списку оголошень на сторінці підкатегорії і категорії. Переваги: таке оголошення бачить кожен з відвідувачів порталу, оскільки воно знаходиться на головній сторінці в одному з найпомітніших, найбільш рейтингових місць порталу.


Якщо в Вас виникли питання, то зверніться до нас через форму Зворотнього зв'язку.


З повагою, Адміністрація VSEM.ua