Дошка безкоштовних оголошень VSEM
Дати оголошення
Новини

Торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами повинна здійснюватися відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробамиІнформативно: У 2016 році співробітниками податкової міліції в ході документування фактів незаконної торгівлі підакцизними товарами через Інтернет з незаконного обігу вилучено 31 тис. літрів спирту та 44 тис. літрів алкогольних напоїв на загальну суму 12,7 млн. гривень. За виявленими фактами розпочато 7 адміністративних протоколів та 30 кримінальних проваджень.


Детальніше

Підняти оголошення безкоштовно!Підняти оголошення безкоштовно! Для цього необхідно зайти в свій кабінет, вибрати потрібне оголошення і натиснувати "Підняти оголошення". Готово!  Вдалих продажів усім!Детальніше

Поділися з друзями в Facebook, Vkontakte, Одноклассниках, Twitter, G+!

Знайшли те, що може бути цікаве вашим знайомим? Розкажіть про це в мережі!

Детальніше

Збільшуємо перегляди своїх оголошень!

Для просування своїх оголошень використовуйте спеціальні сервіси: "Підняти вгору" -  безкоштовно, "Виділити" - 10грн, "TOP-оголошення"- від 15грн/15діб, "VIP-оголошення" - від 30грн/30діб. Оплата можлива СМС, кредитною картою Visa/mastercard, Webmoney, Liqpay, Пріват24.

Детальніше

Активуйте свої оголошення!Шановні відвідувачі порталу VSEM.ua! Звертаємо вашу увагу на необхідність активації ваших оголошень після розміщення!Детальніше


Активуйте свої оголошення!

Вимушені відзначити, що ряд наших відвідувачів забуває активувати свої оголошення. Нагадуємо, що для того, щоб ваше оголошення показувалося на сайті, необхідно активувати його перейшовши за посиланням, відправленому вам на  електронну пошту, вказану при розміщенні оголошення.
Без цього ваше оголошення НЕ показується на сторінках сайту і не шукається пошуком. Адміністрація сайту VSEM.ua просить вас завершувати процедуру подачі оголошення, ми не менш за вас хвилюємось за результат. За той результат, який потрібний саме вам. А раз він потрібний - вказуйте реальну адресу електронної пошти і активуйтеся як мінімум, а якщо плануєте управляти своїми оголошеннями, то завершуйте реєстрацію, отримуйте свій логін і пароль і ... в добрий путь!