Дошка безкоштовних оголошень VSEM
Дати оголошення

Допомога

Як зареєструватися на вашому сайті?

При розміщенні оголошення вам буде відправлено лист на емейл, який ви вкажете при створенні оголошення. У листі буде два посилання: одне для активації оголошення, інше для реєстрації. Реєстрація дозволяє управляти своїми оголошеннями.

Як подати оголошення?

Рекомендуємо до подачі оголошення ознайомитися з порадами "Як скласти ефективне оголошення" (див. внизу сторінки).

Крок 1. Натисніть на кнопку «Дати оголошення», виберіть категорію, підкатегорію, тип оголошення.

Крок 2. Необхідно заповнити форму для подачі оголошення: заголовок оголошення, текст анонса оголошення, текст з описом товару або послуги, вкажіть ціну, виберіть регіон, місто.

Крок 3. Додайте до тексту свого оголошення фотографії, які б його ілюстрували. Натисніть на кнопку «Вибрати», прикріпить файл з потрібним фото. Ми рекомендуємо розміщувати оголошення з фото, це збільшує кількість відгуків на нього.

Крок 4. Для того, щоб оголошення з'явилося на порталі Vsem.ua необхідно пройти за посиланням, яке було надіслане на ваш e-mail. Переконаєтеся в тому, що оголошення опубліковане.

Як виділити, змінити або видалити оголошення? Зайдіть в «Увійти до мого кабінету», там закладені всі опції управління вашими оголошеннями. Там же можна для просування свого оголошення скористатися Платними послугами: "Виділити" - 10 грн., "TOP-оголошення" - 15грн/15діб або 30грн/30діб, VIP-оголошення - 30грн/15діб або 50грн/30діб. Сплатити можна СМС, кредитною картою Visa/mastercard, Webmoney, Liqpay, Пріват24. Якщо ви бажаєте одне і те ж своє оголошення одночасне зробити VIP і TOP, то необхідно подати два однакові оголошення. І тепер для кожного вибрати потрібну послугу. Наприклад: Хочу щоб моє оголошення «Продам слона» було на головній сторінці VIP-оголошенням і TOP-оголошенням на сторінці в рубриці Тварини. Для цього подаю оголошення двічі. Заходжу в свій кабінет і для одного оголошення вибираю послугу VIP, а для іншого TOP.

Як підняти оголошення безкоштовно? Для цього необхідно зайти в свій кабінет, вибрати потрібне оголошення і натиснувати "Підняти оголошення". Готово!  Ваше оголошення переміститься на початок списку відповідної рубрики, у нього оновиться дата, номер залишиться тим самим.

Лист для активації не отрімано. Що робити?

1. Лист надсилається на e-mail, який ви вказали при реєстрації. Переконайтеся, що адреса була написана вірно.

2. Перевірте вміст теки «Спам/Рассилки», оскільки подібні листи інколи перенаправляються туди.
3. Якщо вами не отриманий електронний лист із посиланням на оголошення, то на головній сторінці Vsem.ua у розділі «Мої оголошення» скористайтеся функцією «Відновити пароль». Введіть запрошувану інформацію і на вашу адресу буде відправлено новий електронний лист із посиланням на ваше оголошення. Якщо всі вищеперелічені дії не виправили ситуацію, то необхідно звернутися в службу підтримки вашого поштового провайдера
.

Повідомлення про порушення. Якщо вами знайдені оголошення, що перечать вимогам порталу, повідомте нас, будь ласка, кликнувши на кнопку «Поскаржитися» під таким оголошенням. Зверніть увагу, що в опції «Причини скарги» можна вибрати відповідну позицію.

Поради
Як скласти ефективне оголошення?
Щоб Ваше оголошення можна було легко знайти зацікавленим особам, необхідно його правильно скласти:
вибрати відповідну рубрику, категорію, правильно написати заголовок і опис.
Для цього дотримуйтесь наступних рекомендацій:
Заголовок: Заголовок повинен бути максимально інформативним, але не надто довгим. Оптимальна довжина заголовка - від 30 до 70 символів. Використовуйте в заголовку ключові слова: виробник, марка, модель товару, мета оголошення.
Назва фірми виробника і модель товару слід вказувати на рідній мові (наприклад: Burton замість Бертон, Roces замість Рочес),
бажано без помилок.
Приклад оптимального заголовка: «Сноуборд черевики Burton Ion (44 розмір)».
Не потрібно виділяти оголошення верхньому регістрі, і !!!_=== [символами] ====_!!!. Таке оголошення буде видалено з сайту.
Опис товару: опис має бути максимально інформативним: опишіть всі найбільш значущі характеристики товару, його стан,
наявні дефекти, термін експлуатації.
Контактні дані: Бажано вказати кілька видів зв'язку: e-mail, icq, мобільний телефон. Покупець зможе вибрати найбільш зручний для нього спосіб зв'язку.
Для захисту вашої пошти від спаму, Ви можете приховати email адресу. Для цього виберіть пункт «e-mail не публікується».
У такому разі, контрагенти зможуть зв'язатися з Вами через форму відправки на сторінці оголошення.

Як збільшити перегляд свого оголошення?
Оголошення після розміщення поступово опускається в списку безкоштовних оголошень в межах вибраної вами підкатегорії, а потім переходить на наступну сторінку, зменшуючи шанси бути проглянутим користувачами сайту і, скорочуючи ваші шанси знайти покупців або клієнтів. Щоб збільшити ефективність вашого оголошення, ми пропонуємо платні послуги
: "Підняти вгору" -  5 грн, "Виділити" - 8 грн, "TOP-оголошення" - від 12 грн до 30 грн (від 10 до 30 днів), "VIP-оголошення" - від 24 грн до 56 грн (від 10 до 30 днів). Оплата можлива СМС, кредитною картою Visa/mastercard, Webmoney, Liqpay, Пріват24. Всі ці налаштування знаходяться у Вашому кабінеті. Детально про платні послуги на сторінці Послуги.

Якщо ви бажаєте одне і те ж своє оголошення одночасне зробити VIP і TOP, то необхідно подати два однакові оголошення. Потім для кожного вибрати потрібну послугу.  Наприклад: Хочу щоб моє оголошення «Продам слона» було на Головній сторінці VIP-оголошенням і TOP-оголошенням на сторінці в рубриці Тварини. Для цього подаю оголошення двічі. Заходжу в свій кабінет і для одного оголошення вибираю послугу VIP, а для іншого TOP.

Безпека - перш за все!
Уникнути випадку стати жертвою аферистів, можна слідуючи простим правилам:
1. Не видавайте фінансову інформацію стороннім особам, а саме номер кредитної картки, номер банківського розрахункового рахунку, паспортні дані і тому подібне.
2. При виборі товару звертайте увагу ким зроблено фото - виробником або продавцем, який особисто сфотографував реальний товар. Не соромтеся ставити уточнюючі питання. Будьте пильні, якщо Вам пропонують украй низьку ціну.
3. Не видаляйте листування з продавцем. Зберігайте всі повідомлення електронної пошти - вони можуть виявитися корисними в разі непорозумінь.
4. Не пересилайте гроша, використовуючи сервіс Western Union, Moneygram, Money order.
5. Пам'ятаєте, надійніше мати справу з людьми, які готові зустрітися особисто. Частенько шахраї стверджують, що знаходяться в іншій країні, місті і тому подібне.
6. Одним з безпечних способів покупок є оплата товару при його врученні на місці. У такому разі у Вас є можливість переконатися, що і в якому стані Ви купуєте. Не призначайте зустріч у віддалених і безлюдних місцях. Не беріть з собою крупних сум грошей.
7. При покупці товару можна скористатися кур'єрською доставкою. Також можна використовувати послугу «післяоплата», що надається Укрпоштою. В цьому випадку можна перевірити вміст посилки в поштовому відділенні (детально про цю послугу на сайті Укрпошти).
Важливо знати! Портал Vsem не може гарантувати придбання вами товарів і послуг, згідно з умовами, які вам були запропоновані користувачами.  Якщо ви постраждали від чиїх-небудь неправомірних дій, негайно звертайтеся у відповідні органи.

Немає відповіді на ваше питання в цьому розділі? Напишіть нам питання через опцію «Зворотний зв'язок» і ми обов'язково дамо відповідь Вам.