Дошка безкоштовних оголошень VSEM
Дати оголошення
Послуги

Публікація оголошення, надалі просто Оголошення, на нашому сайті є абсолютно безкоштовною послугою. Кількість Оголошень, які ви можете розмістити - не обмежено.
Якщо ваше оголошення не втратило актуальність, то користуйтеся без обмежень функцією в своєму кабінеті "Підняти оголошення безкоштовно". Оголошення переміститься в початок списку, знаходячи статус нового, що значно полегшує пошук вашого товару потенційному покупцеві. Для просування своїх оголошень також користуйтеся нашими платними сервісами:

"Виділити" - 10грн, "TOP-оголошення" - 15грн/15діб та 30грн/30діб, "VIP-оголошення" - 30грн/15діб та 50грн/30діб. Оплата можлива СМС, кредитною картою Visa/mastercard, Webmoney, Liqpay, Пріват24. Всі ці налаштування знаходяться у Вашому кабінеті.

Якщо ви бажаєте одне і те ж своє оголошення одночасне зробити VIP і TOP, то необхідно подати два однакові оголошення. Потім для кожного вибрати потрібну послугу.  Наприклад: Хочу щоб моє оголошення «Продам слона» було на Головній сторінці VIP-оголошенням і TOP-оголошенням на сторінці в рубриці Тварини. Для цього подаю оголошення двічі. Заходжу в свій кабінет і для одного оголошення вибираю послугу VIP, а для іншого TOP.


Вид послуг Опис Термін надання послуг, дні/вартість, грн
Підняти наверх*** Оголошення піднімається на першу позицію після TOP і VIP безкоштовно*
Виділити Оголошення піднімається на першу позицію після TOP і VIP і буде виділено кольором 10грн.*
Зробити ТОП** Оголошення буде розміщено в TOP-зоні на сплачений період, після закінчення терміну розміщення Оголошення стане звичайним і через 90 діб буде автоматично видалено 15днів/ 15грн*
30днів/ 30грн* -
Зробити VIP** Оголошення буде розміщено в VIP-зоні на сплачений період, після закінчення терміну розміщення Оголошення стане звичайним і через 90 діб буде автоматично видалено 15днів/ 30грн*
30днів/ 50грн* -

* Вартість за пересування одного оголошення

**Кількість оголошень в даній зоні обмежено

***Можно використовувати так часто, як це необхідно у міру того, як Оголошення зміщується в кінець сторінки


Чи можна розмістити Оголошення в TOP/VIP зонах більш ніж на 30 днів?
Так. Якщо після активації такої послуги ви зайдете в "Мої Оголошення" наступного дня і сплатите наступні 30 днів. В цьому випадку вами буде отримано 60 днів розміщення. Якщо ви бажаєте розмістити оголошення на ще більший строк, то зайшовши ще раз наступного дня і сплативши ще 30 днів, оголошення буде розташовано у загальній кількости на 90 днів. Але, зверніть увагу,
при виникненні такої необхідності вам варто подумати про доцільність розміщення своєї інформації в рекламному блоці, відвідавши сторінку "Розмістити рекламу".

Детальніше про послуги

Підняти вгору (безкоштовно) - після оплати таке оголошення з'являється на самому початку списку оголошень відразу під Топ-оголошеннями. Переваги: оголошення з'являється на початку списку і на деякий час набуває статусу нового. Таке розташування дозволяє істотно збільшити число відгуків на вашу пропозицію, тому як набагато більше відвідувачів читають такі оголошення. Майте на увазі, якщо одночасно декілька користувачів замовлять дану послугу, то в самому верху буде оголошення того, хто останній сплатив цю послугу.

Виділити оголошення (10грн.) - після оплати оголошення позначається кольором, а також переміщається на початок списку, набуваючи статусу нового. Виділення кольором - це помітна візуальна перевага в порівнянні з іншими оголошеннями. Переваги: за статистикою, відвідувачі переглядають виділені оголошення в 4-6 разів частіше за останніх, що, безумовно, підвищує вірогідність відгуку на таке оголошення.

Приклад:


TOP-оголошення (15грн/15діб та 30грн/30діб) виводяться зверху списку оголошень на сторінці вибраної вами підкатегорії, але під VIP – оголошенням, якщо таке замовлене на сторінці. Таке розташування гарантує, що ваше оголошення прогляне максимальна кількість користувачів. Переваги: зважаючи на своє розташування на найпомітнішому місці сторінки, значно збільшує перегляди вашого оголошення – в 10-20 разів залежно від рубрики і регіону.

Приклад:


VIP-оголошення (30грн/15діб та 50грн/30діб) виводяться на Головній сторінці порталу. Таке оголошення завжди знаходиться в самому верху списку оголошень на сторінці підкатегорії та категорії до якої відноситься, і буде там до тих пір, поки свіжіші VIP-оголошення не витіснять ваше. Переваги: таке оголошення бачить кожен з відвідувачів порталу, оскільки воно знаходиться на головній сторінці в одному з найпомітніших, найбільш рейтингових місць порталу.

Приклад:Замовити будь-яку з послуг можна наступним способом:

Зайдіть в «Мої оголошення», знайдіть потрібне оголошення і виберіть бажану послугу.  Далі йдіть за інструкцією.

Якщо у Вас виникли складнощі, то зв'яжіться з Адміністратором.