Дошка безкоштовних оголошень VSEM
Дати оголошення

Як зареєструватися на вашому сайті?

При розміщенні оголошення вам буде направлено лист на емейл, який ви вказали прі розміщенні оголошення. У листі буде два посилання: одне для активації оголошення, інше для реєстрації. Реєстрація дозволяє управляти своїми оголошеннями.

Як видалити/відредагувати оголошення, якщо я не реєструвався на сайті?

Скористайтеся кнопкою «Відновити пароль», ввівши свій логін, який був висланий в першому листі при розміщенні оголошення. Таким чином Ви відновите доступ до управління своїми оголошеннями. Якщо виникли труднощі, то звертайтеся за допомогою в нашу підтримку через опцію «Зворотний зв'язок».

Вводжу пароль, який ви висилаєте, — і все одно не можу відкрити опцію «Увійти до мого кабінету». Допоможіть!

В поле "Ім'я користувача" введіть логін, який був Вам висланий в першому листі. Новий пароль сформуйте, скориставшись кнопкою "Відновити пароль" при вході в Свій кабінет. Якщо виникли труднощі, то звертайтеся за допомогою в нашу підтримку через опцію «Зворотний зв'язок».

Не пам'ятаю логін, не пам'ятаю пароль. Що робити? У такому разі необхідно звертатися за допомогою в службу підтримки через опцію Зворотний зв'язок.

Одержав лист з вмістом: «... Адміністратор VSEM.ua змінив текст вашого оголошення ...» Що це означає? Лист, який Вам направлений повідомляє про те, що Ваше оголошення відкоректоване і тепер не суперечить Правилам нашого сайту. Щоб звернути увагу на своє оголошення, користуйтися Cпеціальними сервісами для просування: "Виділити" - 10грн, "TOP-оголошення" - 15грн/15діб або 30 грн/30діб, VIP-оголошення - 30грн/15діб або 50грн/30діб. Оплата можлива СМС, кредитною картою Visa/mastercard, Webmoney, Liqpay, Пріват24. Всі ці налаштування знаходяться у Вашому кабінеті. Детальніше про послуги Тут.

В Угоді користувача, згоду на яку Ви підтвердили при подачі оголошення свідчить: у заголовку, анонсі або тексті оголошення заборонено виділяти слово або текст заголовними буквами (наприклад: КРАЩІ слони), буквами різного регістра (наприклад: Продаю Собачку) або розділовими знаками, що повторюються, буквами, цифрами або іншими символами (наприклад: Лише сьогодні !!!! Акція від 555); з великої букви можна почати лише перше слово, останні слова мають бути написані маленькими буквами.

Якщо виникли питання, то звертайтеся в нашу підтримку через опцію «Зворотний зв'язок».